KONST / Litografier / Färglitografi 16228030
nr 1622 8030
Färglitografi
Owen Dippie. Signerad, numrerad 5/50, "Master Ninjas". Färglitografi, bildmått: 23x89cm, yttermått inklusive ram: 42x106cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:44:46
100 kr
350 kr
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
900 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor